Press "Enter" to skip to content

Společnost Christie představí na výstavě ISE 2018 nová řešení celého svého portfolia

WOKINGHAM, Anglie, 6. února 2018 /PRNewswire/ – Společnost Christie® bude na výstavě ISE 2018 prezentovat své odborné znalosti a vynikající výrobu v široké škále audiovizuálních řešení. Návštěvníci Stánku 1-H70 budou mít příležitost seznámení s nejnovějším vývojem společnosti v architektuře a výkonnosti systému přenosu AV přes média IP, nejnovějšími laser fosforovými projektory společnosti Christie, zcela novým řešením video panelu a nejnovějším extrémně úzkým zobrazovacím rozsahem pixelů.


Christie Terra  je kompletní nativní systém přenosu obsahu 4K, 4:4:4 – od přehrávače k zobrazení – který pomáhá zákazníkům využít výhod systémů AV-over-IP (přenos AV přes IP média). Systém je postaven na standardní technologii SDVoE pro maximální kompatibilitu, poskytuje standardizovaný přístup k maximalizaci rozsahu a uživatelské zkušenosti při zachování integrity zdrojového materiálu tvůrce bez degradace, komprese nebo latence. Systém Terra podporuje video formáty až do 4K při frekvenci 60 Hz a poskytuje bezprecedentní přenos a zpracování nekomprimovaného videa s nulovou latencí a bez artefaktu přes cenově dostupné ethernetové komponenty 10G. Navštivte náš stánek a zjistíte, jak s uvedením systému Terry společnost Christie vyznačila začátek nového způsobu práce, který zefektivňuje, rozšiřuje a zlepšuje distribuci, zpracování a správu AV způsobem, který dříve nebyl možný.

Nová řada laser fosforových projektorů Christie® Crimson Series 3DLP® dodává až 25 000 ISO lumenů, zpracování 60 Hz a technologii  Christie BoldColor Technology v kompaktním a robustním balíčku s nízkou pořizovací cenou za pronájem, využití při představeních a pevnou instalaci. Uživatelé ocení ultra rychlé zpracování elektroniky Christie TruLife™ a vestavěných možností zvukového mixu Christie Twist™. Kromě toho přidáním systému  Christie Mystique uživatelé zkrátí dlouhou dobu kalibrace projektoru z hodin na minuty, což ušetří čas i náklady na práci. Řada Crimson, která byla navržena s ohledem na techniky, byla vybudována jako odolná a snadno přenosná, manipulovatelná a snadná k instalaci díky kompaktnímu tvaru, tichému provozu a orientaci v rozmezí 360 stupňů. Díky zabudovanému laserovému světelnému zdroji IP5X poskytují projektory Crimson roky spolehlivého, levného a prakticky bezúdržbového provozu a současně nabízejí živé a přirozené barvy. Díky svému dlouhotrvajícímu jasu, spolehlivosti a odolnosti nabízí řada Crimson to nejlepší z laser fosforové technologie s jasem a barevností, které si na dnešním stále se vyvíjejícím trhu žádají jak organizátoři stálých akcí, tak i živých představení. Společnost Christie se velmi těší na to, co si zákazníci pomyslí o nové sérii projektorů na výstavě ISE 2018.

Nové LED video panely CorePlus Christie® Velvet® poskytují bezkonkurenční flexibilitu designu pro cenově výhodná řešení LED video panelů. Pixelové rozlišení v rozmezí od 1,2 do 4,0 milimetrů umožňuje jednoduché přizpůsobení populárním rozlišením obrazu včetně 4K, je plně přizpůsobitelné dálkovým nebo místním ovládáním a může být instalováno i obsluhováno zepředu i zezadu. Perfektní pro veřejné prostory, kasina, zábavní parky, kostely, vysílací stanice, řídicí místnosti a konferenční místnosti, kromě řady dalších využití. Systém přímé montáže umožňuje úzkou instalační hloubku menší než 100 milimetrů. Panely CorePlus obsahují přímý systém montáže, který umožňuje rychlou a snadnou instalaci přímo na ploché stěny a eliminuje potřebu další montážní konstrukce a tím dále snižuje celkové náklady na systém. Navíc s novým ovladačem E600 mohou koncoví uživatelé snadno nastavit rozlišení 4K při frekvenci 60 Hz.

S ovladačem E600 je kompatibilní také video panel Apex 0.9mm LED video wall, který je novým členem řady Christie® Velvet® Apex Series. Tento panel je nyní k dispozici ve velmi jemném pixelovém rozlišení od 0,9 mm do 2,5 mm a s poměrem stran 16: 9. Displej série Apex zobrazuje obsah v bezvadných detailech, takže je ideální volbou pro aplikace, kde je prvořadá kvalita obrazu a jas. Nová nabídka umožňuje nastavení populárního rozlišení na menší ploše, stejně jako snížení optimálních a minimálních vzdáleností sledování. Řada Apex nabízí proprietární řešení s vysoce kvalitními komponenty, které fungují jako systém poskytující nejlepší vizuální zážitek, maximalizuje dobu zobrazení a zajišťuje naprostou bezstarostnost, která je s ostatními LED displeji nesrovnatelná.

Návštěvníci našeho stánku budou mít také příležitost k prohlížení celé řady cenově dostupných laser fosforových projektorů s vysokým jasem řady GS Series společnosti Christie. Nejnovější přírůstky, dva modely 630-GS, doplňují celou řadu GS a nabízejí dokonalou prezentaci sofistikované projekce s vysokým jasem pro uživatele nebo integrátory, kteří požadují špičkový výkon v kombinaci s nízkou pořizovací cenou. Tyto modely jsou dostupné buď v rozlišení HD (1920×1080) nebo WUXGA (1920×1200) a nabízí mimořádně tichý provoz, kompaktní design a všestrannost a mohou být instalovány v náročných prostorách, blíže k publiku, aniž by to ovlivnilo jejich zážitek. Zákazníci, kteří organizují podnikové akce, až po zákazníky pořádající veřejné projekce, by měli navštívit stánek společnosti Christie, aby viděli, jakým způsobem mohou těžit z celkového špičkového výkonu a spolehlivosti v prostředí s vysokým využitím, které poskytuje řada GS.

Všechny tyto a další produkty budou vystaveny na stánku 1H-70 na výstavě  ISE 2018 v Amsterdamu

www.christiedigital.com/emea/about-christie/tradeshows-and-events/ise-2018

O společnosti Christie®
Christie Digital Systems USA, Inc. je světová společnost působící v odvětví audiovizuálních technologií, která je plně vlastněnou dceřinou společností firmy Ushio, Inc., Japonsko, (burzovní index JP:6925). Je přední společností na trhu, která neustále určuje standardy, uvádí na trh nejvyspělejší projektory na světě a kompletní systém displejů a audio řešení pro kina. Společnost Christie je považována za jednu z nejinovativnějších firem v oboru audiovizuálních technologií na světě. Od maloobchodních displejů pro Hollywood přes kritická velitelská centra až po učebny a cvičné simulátory, zobrazovací řešení a projektory společnosti Christie poutají pozornost diváků na celém světě svými úchvatnými dynamickými obrazy doprovázenými velkolepým zvukem. Více informací naleznete na internetových stránkách  www.christiedigital.com/emea.  

„Christie” je obchodní značka společnosti Christie Digital Systems USA, Inc., která je registrovaná ve Spojených státech amerických a několika ostatních zemích.
DLP® je chráněná registrovaná značka společnosti Texas Instruments
SDVoE je obchodní značka společnosti SDVoE Alliance.

Navštivte společnost Christie na Stánku 1-H70 

ZDROJ Christie

Powered by WPeMatico